Pałac Kultury zostanie zburzony? Póki co to rewelacyjny pretekst do...

Pomysłowi ludzie potrafią nawet najczarniejsze scenariusze przekłuć w sukces. Tak postąpili przedstawiciele Pałacu Kultury i Nauki, którzy pomysły o zburzeniu budynku przekształcili w promocję.
Pałac Kultury zostanie zburzony? Póki co to rewelacyjny pretekst do...
 fot. pixabay.com

Wcześniej pisaliśmy o spektakularnym pomyśle zburzenia warszawskiej budowli. Więcej na ten temat przeczytacie w tym artykule: Pałac Kultury i Nauki zostanie zburzony? Wicepremier Gliński nie ma nic przeciwko. Pracownicy "znaku stolicy" postanowili kuriozalną sytuację wykorzystać na swoją korzyść. Dzięki pomysłowi na zburzenie PKiN stworzyli reklamę zachęcającą do odwiedzenia tarasu widokowego. Oto jej treść:

Jak Wam się podoba taki pomysł?


Wideo

STUL

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

27.11.2017, 14:31

Co do postu Matki Polki to rzeczywiscie MIRA25 ma w pelni racje.Co za ludzie msciwi sa w naszej ojczyznie.Za grosz kultury i poszanowania.Nie dziwmy sie ,ze na swiecie panuje taka nienawisc wsrod ludzi.Takich jak ty ......matka polka .......jak sie tu nazywac nie mialbym skrupulow wsadzic cie do pieca krematoryjnego.

27.11.2017, 14:08

Twój post powinien być zgłoszony do prokuratury. To tyle w temacie. Wyczerpuje znamiona.

26.11.2017, 19:22

Jakim prawem tacy żydzi jak gliński i morawiecki ośmielają się pasożytować w polskim rządzie ?
Świadczy o tym ich nienawiść do polskiej kultury- PKiN to POLSKI zabytek który najbardziej razi żydów.
W pierwszej kolejności to Duda musi oczyścić polski rząd z żydostwa aby ci co go wybrali na prezydenta uwierzyli że zgodnie z funkcją służy Polakom a nie żydom! Zniknąć to musi muzeum żydowskie - nasz koszt 320 milionów- odebrać żydom polskie emerytury- oraz prawa do polskiej wody i kamienic - oczekuje tego od polskiego prezydenta jako POLKA i bezpartyjna teistka!

25.11.2017, 18:17

Polszo hołoto jak chcecie zburzyć to pierw zburzcie PO PiS ale wszystkich nawet tych co głosowali na nich

25.11.2017, 17:57

a po zakończeniu okupacji gorszy sort odbuduje Pałac Kultury. Nowocześniejszy i wspanialszy ...

25.11.2017, 17:52

Ja zgadzam się na wystrzelenie Pałacu Kultury w powietrze. Pod jednym warunkiem. Cały pis wsadzi się do budynku a ja nacisnę czerwony guzik ...

25.11.2017, 17:50

Coś się, coś się popsuło i we wszystkich sondażach zdecydowanie prowadzi Partia Kaczystowska. I już mogłoby się wydawać, że nie ma żadnej nadziei dla polskiej demokracji, gdyby nie wspaniały pomysł racjonalizatorski radzieckich uczonych z Radia Zet. Otóż po miesiącach intensywnych badań odkryli oni, że skoro istniejące partie postępu nie potrafią wygrać sondażowej rywalizacji, to trzeba stworzyć coś na wzór Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Nie od dziś przecież wiadomo, że najlepsze są stare, sprawdzone rozwiązania z czasów Polski Ludowej. Dlatego też w najnowszym sondażu dla Radia Zet pojawiła się nowa partia pod nazwą "Zjednoczona Opozycja", która niczym pierścień władzy połączyła w jedno Partię Opozycjonistów Totalnych, Partię Nowoczesnych Banksterów i Partię Chłopską. Na efekt nie trzeba było długo czekać. Wygrała ona zdecydowanie dwoma punktami procentowymi z Partią Kaczystowską. A mogło być jeszcze lepiej gdyby do Zjednoczonej Opozycji dodać Partię Ludzi Jaszczurów lub Jedną Rosję Władymira Władymirowicza. Jest więc nadzieja dla polskiej Demokracji. Pozostaje tylko liczyć, że reakcja nie wpadnie na podobny pomysł i nie zacznie tworzyć na potrzeby sondaży Partii Kaczystowsko-Kukizowej. Może się bowiem wtedy okazać, że ten Ciasteczkowy Potwór jest w stanie zmienić konstytucję i nie będzie już czego bronić. By żyło się lepiej! By żyło się lepiej wszystkim!

25.11.2017, 16:39

Wszyscy wiedza tylko nie, ty pisuarze, bo wy jesteście tacy bardziej cnotliwi, bękarty ubecji i narkomani!

25.11.2017, 15:04

O czym ty bełkoczesz, co tych chcesz od Rydzyka czy Kaczynskiego?

25.11.2017, 14:38

Zapewne postradał rozum, bo to i wiek ku temu skleroza granicząca z alzheimerem i dyplomy załatwione przez polonofoba rajmunda kalisteina, jego ojca! Ale teczki są, a w nich haki na wszystkich, w doskonałym komplecie, ciekawe kiedy otumanieni Polacy się zorientują, jak bardzo byli robieni w konia przez kalinstejna-kaczyńskiego i rydzyka dyrektora?

25.11.2017, 14:17

Mówiąc BRUTALNIE, to Pajac Qltury do Warszawy NIE PASUJE. Ale ileż straszydeł okazało się osobami że do rany je przyłóż? Ileż okropieństw wciąż stoi? Niesławne nowojorskie wieże WTC były obrazą dla poczucia estetyki, a przestały swoich trzydzieści lat, zanim głupi Jankesi pozwolili je sobie zburzyć... Tak tak - niewiele było trzeba żeby WTC stało do dziś dnia, a dni Jankesów są i tak chyba policzone.

25.11.2017, 14:08

Dobrze napisałeś ukraińcu, bo stalin jest waszym dobrodziejem, dzięki niemu zaistnieliście jako sowiecka republika, i dzięki niemu i NKWD-owskiej Akcji Wisła, zamiast w chlewach, mieszkacie w mieszkaniach po ludziach, którzy uciekli do Niemiec i tych w Polsce, którzy zginęli w czasie wojny!

25.11.2017, 14:03

sowieckiego powiadasz ukraińcu! Przecież to dzięki sowieckiemu stalinowi i waszemu rodakowi, chruszczowowi, zaistnieliście jako quasi państwo w ukraińskiej republice sowieckiej,sowiecki ukraińcu, bo tak to byliście zbędnym balastem na skraju; Rzeczpospolitej, Słowacji, Rumuni i Rosji!

25.11.2017, 13:54

Dzicz ze wschodu na forum

25.11.2017, 13:16

No proszę ilu ukraińcow pasożytuje w Łodzi; Nie Bolek, Alina, wolna i niepodległa..(zapewne banderowska ukraina?), ubol, raz sierpem raz młotem. Niezła grupa zapewne ze związku banderowców w Polsce!

25.11.2017, 13:11

Nie bolek, ale za to ołeh, co upadliński śmieciu?

24.11.2017, 22:54

[b]Oświadczenie wydawcy[/b]

Przepraszam Panią [b]Aleksandrę Tyczyńską[/b] i Pana [b]Marka Obszarnego[/b], dziennikarzy "Dziennika Łódzkiego" za naruszenie ich dobrego imienia w artykułach zatytułowanych "Niemieckie łapy precz od Moniki Tery" oraz "Obszarny i Tyczyńska skarżą się swoim szefom za "niemieckie pieski".
[b]Mariusz Baryła[/b]
_________________________

(Oświadczenie zamieszczono zgodnie z wyrokiem Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim z dnia 6.06.2017 r. Będzie utrzymywane na stronie "GT" do dnia 5 stycznia 2018 r.)

24.11.2017, 15:11

Ruskie badziewie burzyc,kacapy zaraz swiata

24.11.2017, 11:32

Co to za Warszawa bez Pałacu Kultury? Oni chyba już całkiem powariowali. Przecież ten budynek kwalifikowany jest jako zabytek. Mam nadzieję, że to jakiś nieśmieszny żart. W przeciwnym razie musimy się zorganizować przed pałacem i protestować przeciwko jego wyburzeniu. PiS nic dobrego nie robi dla Polski, a jedyne co potrafią to niszczyć wszystko. Nie potrzebujemy władzy której wszystko przeszkadza.

24.11.2017, 10:33

piaskowiec zmielić i kostkę brukową w Wąchocku zafundować. niech w nocy świeci azbestem :)

24.11.2017, 10:31

Ten budynek ma naszą symboliczną krew na swoich murach. Kto tego nie widzi ten pac. Won z tym niechcianym prezentem sowieckiego zniewolenia.

24.11.2017, 08:23

Pałac Stalina, naszego dobrodzieja

23.11.2017, 21:44

Wyburzyć Polskę i zrobić lotnisko dla Niemców z Polski a resztę zasiać kukurydzo modyfikowana dla usa a reszta na Syberię

23.11.2017, 20:33

zburzyć w piz...u !!!

23.11.2017, 16:20

PiS stać tylko na bury i burzenie tego co dotychczas zbudowano.Pałac który wrosła w Warszawę wyburzyć jak kiedyś obłąkany Hitler burzył Warszawę tak Gebelles z Żoliborza che niszczyć wszystko