Momenty były, ale wracamy do domu! Polska - Francja MEMY. Zobaczcie sami!

ds
Reprezentacja Polski przegrała z Francją 1:3 w meczu 1/8 finałów na mundialu w Katarze i wraca do domu. Nasi piłkarze walczyli dzielnie, ale umiejętności i szczęścia nie wystarczyło. W wybornej formie jak zwykle byli za to internauci. Polska - Francja MEMY. Zobaczcie sami >>PPG/Internet: kwejk.pl / fangol.pl / memy.pl / demotywatory

Biało-czerwoni awansowali z Grupy C mistrzostw świata w drugiego miejsca i w 1/8 finałów mundialu w Katarze trafili na reprezentację Francji. Mistrzowie świata byli zdecydowanymi faworytami tego spotkania i to potwierdziło się na boisku.

Polacy mocno postawili się jednak rywalom. W pierwszej połowie stworzyli sobie kilka niezłych sytuacji, a przez ponad 40 minut skutecznie bronili się przed atakami francuskich napastników. W 44. minucie Wojciecha Szczęsnego pokonał jednak Olivier Giroud.

W drugiej połowie, w 74. minucie, na 2:0 podwyższył Kylian Mbappe, a tuż przed końcowym gwizdkiem (90+1) przypieczętował wygraną Francji. Wynik na 3:1 - golem z rzuty karnego (90+9) ustalił Robert Lewandowski.

Mundial w Katarze dla Polaków już się skończył. Jak będziemy go wspominać? Zobaczcie naszą galerię!