Rezerwowi załatwili sprawę. Korona po przerwie zdeklasowała Polonię. Trener Marcin Janik trafił ze zmianami!

Podopieczni trenera Marcina Janika rozegrali świetną drugą połowę i pewnie pokonali Polonię Słubice. W kolejnych slajdach znajdziecie zdjęcia z meczu. Jakub Kłyszejko
Trener gospodarzy idealnie trafił ze zmianami, a jego zespół z łatwością rozmontował słubicką defensywę. Duża w tym zasługa rezerwowych Kacpra Żaka i Mateusza Tkacza. Pierwszy strzelił gola i zanotował dwie asysty. Drugi dwukrotnie pokonał Jakuba Szewielińskiego. Obejrzyjcie galerię zdjęć z tego spotkania.

O pierwszej połowie meczu możemy powiedzieć tyle, że... się odbyła. Drużyny nie rozpieściły kibiców swoją grą. Na nowym stadionie w Kożuchowie zjawiło się sporo fanów futbolu. Po raz pierwszy mogli usiąść pod krytą trybuną. Trzeba przyznać, że stadion prezentuje się bardzo okazale. Wokół murawy znajdują się bieżnia i rzutnia. Cały kompleks jest oświetlony. Zmienione zostało również położenie ławek dla rezerwowych.

Popis rezerwowych

Trener Janik nie był zadowolony z gry swojego zespołu i już w przerwie dokonał korekt. Jak się później okazało, był to strzał w dziesiątkę. Pierwszego gola dla Korony zdobył Kacper Żak. Przy kolejnych dwóch asystował Mateuszowi Tkaczowi. Ładna była szczególnie druga bramka napastnika kożuchowian. Tkacz obrócił się, mając "na plecach" Dawida Kucharskiego. Uderzył z prostego podbicia i kopnął tuż przy słupku. Bramkarz gości mógł tylko odprowadzić piłkę wzrokiem. - Słabo wyglądamy. Jak wpadnie coś z kontry, to będzie dobrze. Inaczej nic nie zwojujemy z przodu - rzucił nam w międzyczasie Jakub Szewieliński. Bramkarz Polonii miał sporo pracy, a jego koledzy mieli ogromne problemy pod drugą bramką. Przemysław Krajewski nie musiał wiele razy interweniować. Zmiennicy Korony wnieśli wiele jakości do gry swojego zespołu i rozstrzygnęli losu spotkania. Polonia wyglądała bardzo słabo i nie miała żadnych argumentów, aby przeciwstawić się dobrze dysponowanym gospodarzom.

Korona Kożuchów - Polonia Słubice 3:0 (0:0)
Bramki: Tkacz 2 (75,83), Żak (65).

Pozostałe wyniki 2.kolejki czwartej ligi: Stilon Gorzów - Piast Iłowa 0:1, Czarni Żagań - Stal Sulęcin 4:0, Korona Kożuchów - Polonia Słubice 3:0, Meprozet Stare Kurowo - Pogoń Skwierzyna 3:3, Dąb Przybyszów - Spójnia Ośno Lubuskie 2:1, Carina Gubin - Ilanka Rzepin 2:3, ZAP Syrena Zbąszynek - Czarni Browar Witnica 0:2. Mecz Lechia II Zielona Góra - Pogoń Świebodzin odbędzie się w niedzielę.